• Witam wszystkich ponownie. Przygotowanie nowej strony SpyProfa zajęło nam trochę czasu ale chyba warto było... W krótkim czasie spodziewamy się wprowadzić wiele ciekawych informacji dla różnego typu odbiorców. Nie będziecie zawiedzeni! Czytajcie nasz Blog: będziemy w nim zamieszczać ciekawe informacje...

  Jak zapewne widzicie SpyProf uzyskał nowe funkcje. Siedem lat pracy nad SpyProfem dało efekty. Ważną nową funkcją stała się możliwość aktualizowania go bezpłatnie przez rok czasu. Da to użytkownikom wieli komfort: bezpłatnie będzie można zaktualizować bazy antywirusowe ale także uzyskać najświeższą wersję SpyProfa. A to ważne bo nie zamierzamy stać w miejscu. Jak być może zauważyliście niedawno wprowadziliśmy już wersję 1.0.6. Oznacza to, że od momentu ukończenia pierwszej wersji pojawiło się już sześć poprawek. Firmy produkujące programy antywirusowe również robią postępy. My musimy być zawsze kilka kroków przed nimi... Stąd decyzja o wprowadzeniu tej opcji.

  Na dzisiaj jesteśmy jedyni na rynku światowym oferującymi tą opcję. To daje wielkie bezpieczeństwo użytkownikom. Aby unaocznić jak to jest ważne wskażę tylko na fakt, że jedna z poprawek zawiera właśnie "obejście" jednego z programów antywirusowych, który w międzyczasie zrobił już postępy. Dzięki Aktualizacji online dajemy naszym klientom bezpieczeństwo użytkowania. Reagujemy natychmiast i ... kilka dni później nowa wersja jest już do ściągnięcia.

  Chciałbym abyście docenili naszą pracę. To wszystko dla Waszego bezpieczeństwa.

  Axel

   

  kup teraz

  Aktualności

  Dodano 14 czerwca 2015, 11.23
  Najnowsza wersja 1.1.3 jest już dostępna! Poprawiliśmy odporność na antywirusy, aktualizacje będą wykonywane z nowego serwera.
  Dodano 03 sierpnia 2013, 10.33
  Najnowsza wersja SpyProfa oznaczona numerem 1.1.2 jest już gotowa na serwerze. Użytkownicy SPa mogą dokonać jej aktualizacji. Dokonane zmiany uodparniają...
  Wszystkie wiadomości

  Forma zakupu

  • Dostawa kurierem w 48h!
   Złóż zamówienie dzisiaj do godziny 16.00, a przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych (nie dotyczy dni wolnych od pracy,przesyłek poste-restante i przesyłek zagranicznych)
  • Możliwość dostawy poste-restante na dowolną placówkę pocztową!
   100% dyskrecji przy osobistym odbiorze przesyłki na wskazanej przez Ciebie placówce pocztowej bez powiadamiania innych osób mieszkających pod tym samym adresem co Ty.
  • Płatność przy odbiorze!
   Oczywiście istnieje również możliwość przedpłaty na wskazane konto bankowe.
  • Dyskretna przesyłka!
   Przesyłka zapakowana solidnie nie wzbudzająca jakichkolwiek podejrzeń co do zawartości.
  • Gwarancja satysfakcji!
   Jeżeli nie jesteś zadowolony z urządzenia dajemy Ci możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od momentu dostarczenia.
  • Wysyłamy również za granicę!
   Wysyłamy przesyłki poza granicę Polski!

  stat4u